KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17036022
nr 1703 6022
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Daterad -06. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 35x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 maj 2025
kl 18:51:48
20/5 15:52:33
100 kr
26/5 18:05:49